sobota, 4 lipca 2015

Podsumowanie darmowego szkolenia z akustyki w Krakowie

ankieta szkolenie z akustyki
Bardzo dziękujemy za liczną obecność na szkoleniu w Krakowie. Jesteśmy przekonani, że przekazana wiedza przyczyniła się do poszerzenia horyzontów wiedzy oraz uczuliła uczestników na pewne zagadnienia podczas projektowania.

Analizując wyniki ankiety rozdanej uczestnikom szkolenia dochodzimy do wniosku, że słuchacze w Krakowie byli bardziej wymagający niż w Warszawie, ponieważ już "tylko" 91,7% (w Warszawie 94%) poleciłoby szkolenie, chociaż mieliśmy problem z podliczeniem głosu pokazanego na pierwszej grafice ;) .

Czy poleciliby Państwo to szkolenie?
Za najlepsze prezentacje panelu eksperckiego uznane zostały:
  • dr inż. Agata Szeląg “Zasady projektowania i metody weryfikacji zabezpieczeń wibroakustycznych na wybranych przykładach” (24,1%),
  • dr inż. arch. Andrzej Kłosak “Zagadnienia akustyczne w projekcie Międzynarodowego Centrum Konferencyjnego w Katowicach oraz w innych wybranych projektach“ (22,4%).
Bardzo nas cieszy, że pomimo początku okresu wakacyjnego w szkoleniu wzięło udział ponad 200 uczestników!

Pierwsza relacja medialna ze szkolenia znajduje się w serwisie Portal Nagłośnieniowy.

Szkolenie zostało zorganizowane przez firmę Art MediaTechnics, która prowadzi także szkolenia w innej tematyce. Szczegóły na stronie internetowej.

Zapraszamy do śledzenia tego bloga jak i polubienia fanpage na Facebook'u. W tych miejscach z pewnością będziemy umieszczali informacje o kolejnych edycjach naszego szkolenia.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz