czwartek, 6 października 2016

CISZA - podsumowanie wydarzenia


cisza - całkiem inne spotkanie z akustyką

Po kilku dniach odpoczynku nadszedł moment podsumowania naszego wydarzenia. Nam podobało się bardzo, ale co najważniejsze - uczestnikom również! 

wszyscy wyglądają na zainteresowanychPo przestudiowaniu ankiet, które wypełnialiście podczas spotkania (serdeczne dzięki!) spróbujemy podsumować minione wydarzenie. 

Co podobało się uczestnikom najbardziej? Przede wszystkim była to swobodna i partnerska atmosfera. Na drugim miejscu - profesjonalizm i świetne przygotowanie prelegentów. Podium zamyka praktyczne podejście do omawianych zagadnień. Można powiedzieć: cel został osiągnięty! Respondenci zwrócili również uwagę na dobrą organizację wydarzenia i docenili swobodę dyskusji. 

Z ankiet wynika, że nie podobała Wam się głównie jedna rzecz: brak klimatyzacji w sali. No cóż, nie pozostaje nam nic innego niż podpisać się pod tym wszystkimi rękami i nogami i uderzyć się w pierś za to niedopatrzenie. Lekcja na przyszłość! Lekcja numer dwa to przygotowanie zgrabnych certyfikatów poświadczających uczestnictwo w spotkaniu. Lekcje przyjęliśmy do serca i postaramy się wykorzystać w praktyce następnym razem. Każda Wasza uwaga jest dla nas cenna, dlatego jeszcze raz dziękujemy za rzetelne wypełnienie ankiet.


Marcin i nowa norma 02151-4Przejdźmy do kolejnej rzeczy: kto wygrał w "konkursie publiczności"? Okazuje się, że Agata Szeląg nie pozostawiła na konkurencji suchej nitki, zdobywając ponad dwa razy więcej głosów niż goniący ją (i przez wielu szczerze kochany) Bartek Kukulski i Marcin Zastawnik z nową normą PN-B-02151-4. Co to oznacza? Ano to, że zdecydowanie postawiliście na praktyczne podejście do tematu akustyki, co również jest dla nas bardzo cenną wskazówką na przyszłość.konkurs publiczności

 
ktoś zakochał się w koledze KukulskimZ ankiet wynika jeszcze jedna, bardzo ciesząca nas rzecz: Wasze głowy są pełne pomysłów, tematów, które powinny zostać jeszcze poruszone. Są to zagadnienia przeróżne, dotykające wszystkich dziedzin akustyki. 
  
Najlepszym podsumowaniem może być fakt, że ponad 90 procent ankietowanych uczestników poleciłoby konferencję kolegom (żadnego głosu na nie!) - co mogłoby być lepszą rekomendacją? 

Ola

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz