sobota, 11 kwietnia 2015

Darmowe* szkolenie z akustyki w Krakowie

Zgodnie z obietnicami śpieszymy z informacją, że 30 czerwca 2015 odbędzie się powtórka wydarzenia z Warszawy. Szkolenie "Akustyka na etapie projektowania, wykonawstwa i użytkowania obiektów budowlanych" w Krakowie zostanie poprowadzone przez mnie, doktoranta akustyki AGH w Krakowie - mgr inż. Marcina Zastawnika, doktora nauk technicznych z dziedziny akustyki - dr inż. Agatę Szeląg oraz dr inż. arch. Andrzeja Kłosaka.

Z sylwetką moją i Agaty możecie się zapoznać pod tym adresem.

Szkolenie kierowane jest w szczególności do architektów, projektantów, koordynatorów, wykonawców oraz użytkowników. Szkolenia odbędą się w Warszawie (31 marca 2015).

Na spotkaniu z naszej strony zostaną przedstawione następujące tematy:
  1. Błędy na etapie projektowania akustyki budynków.
  2. Zasady projektowania i metody weryfikacji zabezpieczeń wibroakustycznych na wybranych przykładach.
  3. Studium przypadku adaptacji akustycznej w kontekście wymagań nowej normy pr PN-B-02151-4.
  4. Przykłady pomiarów parametrów akustycznych przegród budowlanych i wnętrz.
  5. Zagadnienia akustyczne w projekcie Międzynarodowego Centrum Konferencyjnego w Katowicach oraz w innych wybranych projektach.
Na spotkaniu zostaną zaprezentowane rozwiązania różnych producentów. Wśród nich: Ecophon, Grupa Silikaty, Rigips, Weber LECA, Tilia, Rockwool, Schock, BSW, Getzner, K-flex, Fermacell. Czas prezentacji sponsorów nie przekracza czasu na prezentacje merytoryczne!

Osoby zainteresowane mogą zaopatrzyć się w materiały drukowane, które zawierają zestaw przydatnych informacji (tylko dla czterech pierwszych tematów to 100 stron na podstawie 67 pozycji bibliograficznych).

* Ilość miejsc sponsorowanych jak i płatnych jest ograniczona. Proponuję zapisywać się jak najwcześniej ponieważ już na dwa tygodnie przed wydarzeniem w Warszawie skończył się miejsca sponsorowane!

Na bieżąco publikujemy informacje w wydarzeniu a FB pod tym adresem.

Regulamin udziału można znaleźć tutaj, a formularz rejestracji można znaleźć pod tym adresem po zarejestrowaniu/logowaniu. Pod nim można też założyć sobie konto w celu uzyskiwania informacji na temat planowanych szkoleń z tego samego zakresu w innych miastach.

Jeżeli interesuje Ciebie akustyka to zapraszam do śledzenia tego bloga jak i polubienia strony ProperSound na FB. W razie pytań zapraszam do pisania w komentarzach poniżej lub na Facebook'u.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz