piątek, 30 stycznia 2015

Darmowe szkolenie z akustyki

Pomiar akustyki wnętrza
Bardzo miło mi poinformować, że już 31 marca br. w Warszawie odbędzie się szkolenie pt.: "Akustyka na etapie projektowania, wykonawstwa i użytkowania obiektów budowlanych", które będzie prowadzone przez doktoranta akustyki AGH w Krakowie - mgr inż. Marcina Zastawnika oraz doktora nauk technicznych z dziedziny akustyki - dr inż. Agatę Szeląg.


Program wraz z częściowym regulaminem można zobaczyć tutaj.

Z sylwetką części prelegentów można zapoznać się w tym dokumencie.

Szkolenie kierowane jest w szczególności do architektów, projektantów, koordynatorów, wykonawców oraz użytkowników. Szkolenia odbędą się w Warszawie (31 marca 2015).

Na spotkaniu z naszej strony zostaną przedstawione następujące tematy:
  1. Błędy na etapie projektowania akustyki budynków.
  2. Zasady projektowania i metody weryfikacji zabezpieczeń wibroakustycznych na wybranych przykładach.
  3. Studium przypadku adaptacji akustycznej w kontekście wymagań nowej normy pr PN-B-02151-4.
  4. Przykłady pomiarów parametrów akustycznych przegród budowlanych i wnętrz.
  5. Zagadnienia akustyczne w projekcie Międzynarodowego Centrum Konferencyjnego w Katowicach oraz w innych wybranych projektach.
Każdy temat będzie przedstawiony w ciągu około 45 minut w łatwo przyswajalny sposób, a ostatni temat będzie pokazem dostępnego sprzętu używanego podczas pomiarów, więc nie będzie nudno :). W końcu drugie miejsce w konkursie popularyzatorskim FameLab do czegoś zobowiązuje :) Pani doktor Szeląg też nie przynudza!

Ponadto na spotkaniu zostaną zaprezentowane oferty wybranych dostawców rozwiązań budowlanych i akustycznych. Ważne jest, że czas prezentacji sponsorów nie będzie przekraczał limitu czasu przyznanego ekspertom na referaty merytoryczne!

Na potrzeby konferencji przygotowujemy właśnie materiały drukowane, które będą zbiorem podstawowych informacji na temat akustyki, pomiarów i projektowania.

Ilość miejsc na konferencji (bezpłatnych jak i płatnych) jest ograniczona, dlatego zachęcamy do zapisywania się.

Na bieżąco publikujemy informacje w wydarzeniu a FB pod tym adresem.

Regulamin udziału można znaleźć tutaj, a formularz rejestracji można znaleźć pod tym adresem po zarejestrowaniu/logowaniu. Pod nim można też założyć sobie konto w celu uzyskiwania informacji na temat planowanych szkoleń z tego samego zakresu w innych miastach.

Jeżeli interesuje Ciebie akustyka to zapraszam do śledzenia tego bloga jak i polubienia strony ProperSound na FB. W razie pytań zapraszam do pisania w komentarzach poniżej lub na Facebook'u.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz